Манчестер Юнайтед вибив Челсі з Кубка Англії

19 лютого 2019, 00:43

В 1/8 фіналу Кубка Англії Челсі з рахунком 0:2 програв на своєму полі Манчестер Юнайтед і припинив боротьбу на турнірі.

Господарі поля більше контролювали м'яч і діяли першим номером, але гості успішно не дозволяли їм створювати моменти біля своїх воріт.

На 31-й хвилині манкуніанцям і зовсім вдалося відкрити рахунок. Це Андер Еррера вдало опинився в атаці й головою замкнув подачу з лівого флангу від Поля Погба.

Перед самою перервою МЮ вів уже 2:0, коли після ще одного перехоплення в центрі поля цього разу автор гольової передачі відгукнувся на пас Маркуса Рашфорда з правого флангу.

Челсі впевнено тримав снаряд і в другому таймі, але як і раніше не міг впоратися з обороною Юнайтед, чиї контрвипади вже не становили колишньої загрози.

Челсі - МЮ 0:2

Голи: Еррера, 31, Погба, 45

У чвертьфіналі зіграють (господарі вказані першими): Суонсі - Манчестер Сіті, Вотфорд - Крістал Пелес, Вулверхемптон - МЮ, Міллуолл - Брайтон.

Днями Манчестер Сіті з українським захисником Олександром Зінченком у складі розгромив Ньюпорт 4:1 в 1/8 фіналу Кубка Англії та пробився до наступної стадії турніру.