Манчестер Юнайтед змусив Ліверпуль вперше в сезоні оступитися в АПЛ

20 жовтня 2019, 20:48

У дев’ятому турі англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) Манчестер Юнайтед зіграв удома внічию 1:1 із Ліверпулем, який вперше в цьому сезоні втратив очки в чемпіонаті країни.

Хоча гості діяли першим номером, господарі практично не дозволяли суперникові створювати шанси біля своїх воріт, надійно обороняючись.

Тільки під кінець півгодини гри з гаком мерсисайдці могли відкрити рахунок, але Роберто Фірміно пробив прямо в руки воротарю опонентів.

Цим скористався Юнайтед, який через дві хвилини вийшов уперед. Деніел Джеймс прострілив на Маркуса Рашфорда, а той з близької відстані не схибив. Перед цією контратакою манкуніанці зробили фол, але арбітр Мартін Аткінсон не побачив його навіть за допомогою відеоповтору.

В кінці першого тайму Ліверпуль забив у ворота суперника, але в цьому епізоді Садіо Мане підіграв собі рукою, що цього разу рефері вже помітив.

І все ж, гості добилися свого за п’ять хвилин до кінця основного часу, коли Енді Робертсон прострілив на дальню стійку, а там захисники МЮ забули Адама Лаллану, який без проблем відправив м’яч у сітку.

1:1 — Ліверпуль залишається лідером, але підпустив до себе свого головного переслідувача Манчестер Сіті на відстань шести очок. Юнайтед опустився на 13-е місце.

МЮ — Ліверпуль 1:1

Манчестер Юнайтед: Де Хеа — Магуайр, Ліндельоф, Рохо — Ван-Біссака, Мактоміней, Фред, Янг — Перейра (Вільямс, 90+4), Рашфорд (Марсьяль, 84), Джеймс

Ліверпуль: Аліссон — Александер-Арнольд, Матіп, ван Дейк, Робертсон — Фабіньо, Хендерсон (Лаллана, 71), Вейналдум (Кейта, 82) — Мане, Фірміно, Орігі (Окслейд-Чемберлен, 60)

Попереджений: Фабіньо

Голи: Рашфорд, 36 — Лаллана, 85

Напередодні Манчестер Сіті переміг на виїзді Крістал Пелес 2:0.