Манчестер Юнайтед здобув сьому перемогу поспіль, Челсі програв Арсеналу. Результати чемпіонату Англії - відео

19 січня 2019, 22:29

Сьогодні, 19 січня, відбулись вісім матчів 23 туру англійської Прем'єр-ліги.

У центральному матчі туру Арсенал у лондонському дербі впевнено обіграв Челсі. "Каноніри" зробили заявку на перемогу ще в першому таймі.

Cпочатку Ляказетт отримав пас у штрафному "синіх" і потужно пробив у ближній кут, а ближче до завершення тайму Косельні головою відправив м'яч у сітку воріт після пасу Сократіса, зробивши рахунок 2:0.

Арсенал довів матч до перемоги і наблизився до Челсі, який йде четвертим, на три очки.

Манчестер Юнайтед здолав Брайтон і здобув сьому перемогу поспіль (шість в англійській Прем'єр-лізі та одну в Кубку Англії) після звільнення Жозе Моуріньо і призначення на посаду головного тренера команди Оле-Гуннара Сольск'яєра.

"Червоні дияволи" перемогли завдяки голам Поля Погба та Маркуса Рашфорда - 2:1.

Нелегку перемогу здобув лідер чемпіонату Англії Ліверпуль, перегравши Крістал Пелас 4:3. Голами у складі мерсисайдців відзначились Фірміно, Мане та двічі Салах.

Вулверхемптон - Лестер - 4:3

Голи: Хота, 4, 64, 90+3, Беннетт, 13, – Грей, 47, Коаді, 51, (пен), Морган, 87

Борнмут - Вест Хем - 2:0

Гол: Вілсон, 63, Кінг, 90+2

Ліверпуль - Крістал Пелас - 4:3

Голи: Салах, 47, 75, Фірміно, 53, Мане, 90+3 - Таунсенд, 34, Томкінс, 65, Майєр, 90+5

Голи: Ляказетт, 14, Косельні, 39

У минулому турі чемпіонату Англії Манчестер Юнайтед здобув шосту перемогу поспіль під керівництвом Оле-Гуннара Сольск'яєра.