Названо найкращого футболіста Африки в 2019 році

8 січня 2020, 16:55

Нападник Ліверпуля та збірної Сенегалу Садіо Мане став найкращим футболістом Африки у 2019 році.

Крім Мане на нагороду претендували одноклубник сенегальця нападник збірної Єгипту Мохамед Салах, а також півзахисник Манчестер Сіті та збірної Алжиру Ріяд Марез, повідомляє офіційний сайт Африканської конфедерації футболу.

Мане набрав 477 голосі. Другим став Салах, за якого проголосували 325 респондентів. Марез зайняв третє місце, набравши 267 голосів.

Мане став найкращим фуболістом Африки вперше у кар'єрі. У минулому році форвард разом з Ліверпулем став переможцем Ліги чемпіонів, віце-чемпіоном Англії та вийшов зі збірної Сенегалу у фіналу Кубка африканських націй, де його команда програла Алжиру 0:1.

Минулого року найкращим гравцем Африки став нападник Ліверпуля та збірної Єгипту Мохамед Салах.

Раніше Мане посів четверте місце в номінації Золотий м’яч-2019, поступившись Вірджилу ван Дейку, Кріштіану Роналду та володарю нагороди Ліонелю Мессі.