Український нападник забив гол у переможному матчі Кубка Бельгії - відео

3 лютого 2021, 21:35

Український нападник Мехелена Мар’ян Швед голом допоміг своєму клубу перемогти Моленбек та вийти у 1/8 фіналу Кубка Бельгії з футболу.

Швед вийшов у стартовому складі та відзначивс голом у другому таймі при рахунку 1:0 на користь Мехелена.

На 65-й хвилині форвард отримав пас від партнера, підіграв собі під удар та влучно пробив у ближній кут, подвоївши перевагу свого клубу.

У підсумку матчі так і завершився перемогою Мехелена з рахунком 2:0, що дозволило клубу вийти у 1/8 фіналу.

У наступному раунді Мехелен зіграє проти Беєрсхота. Матч відбудеться 11 лютого.

Раніше Швед забив два голи у матчі чемпіонату Бельгії проти Васланд-Беверена, один з яких приніс перемогу Мехелену на останніх хвилинах.

Мар’ян Швед перейшов у Мехелен із шотландського Селтіка в серпні минулого року на правах оренди з правом викупу.

У грудні Швед забив перший м’яч за Мехелен, чим приніс команді перемогу в матчі чемпіонату Бельгії проти Мускрона.