Український футболіст бельгійського клубу в товариському матчі забив гол прямим ударом з кутового — відео

16 липня, 20:44
Мар’ян Швед відзначився у матчі голом та асистом (Фото:ФК Мехелен)

Український півзахисник бельгійського Мехелена Мар’ян Швед став автором шедеврального голу в товариському матчі з німецьким Вольфсбургом.

Мехелен ще у першому таймі пропустив від Вольфсбурга чотири голи, але до перерви таки зумів відквитати один гол завдяки майстерності Шведа.

Український футболіст застав зненацька голкіпера технічним виконанням кутового, прямим ударом закрутивши м’яч у дальній кут.

Гол Шведа

Гол Шведа надихнув партнерів по команді, які після цього забили Вольфсбургу ще два голи, а українець додав до свого активу асист. Втім, зрівняти рахунок Мехелен так і не зумів, поступившись 3:4.

Раніше повідомлялося, що колумбійський півзахисник Ювентуса Хуан Квадрадо забив прямим ударом з кутового у матчі 16-го туру чемпіонату Італії проти Дженоа, яку на той час очолював український тренер Андрій Шевченко.