Львів мінімально обіграв Маріуполь у матчі української Прем'єр-ліги

26 листопада 2021, 21:29
Львів знову перемагає (Фото:ФК Львів)

Відбувся перший матч 16-го туру української Прем'єр-ліги.

До перерви активніше виглядав Маріуполь, а наприкінці першого тайму арбітр матчу Олександр Дердо дав свисток за секунду до того, як захисник господарів Марк Мампассі відправив м'яч у сітку.

Ключовий момент матчу стався на 62-й хвилині, коли Олексій Довгий ударом з другого поверху розпечатав ворота Маріуполя. Команда Остапа Маркевича активно йшла вперед до фінального свистка, але уникнути чергової поразки їй так і не вдалося.

Львів після третьої перемоги в останніх чотирьох матчах піднявся у турнірній таблиці на 10-те місце, а Маріуполь йде останнім із двома перемогами у 16-ти матчах.

Маріуполь – Львів 0:1

Гол: Довгий, 61

Турнірна таблиця:

flashscore.com.ua

Раніше Минай на останніх хвилинах упустив перемогу у перенесеному матчі третього туру української Прем'єр-ліги проти Колоса (1:1).

Редактор: Іван Мартинов