Марокко — Іспанія. Де і коли дивитись матч 1/8 фіналу ЧС-2022

6 грудня 2022, 08:10
Збірна Іспанії фінішувала другою у групі E (Фото:REUTERS/Susana Vera)

НВ представляє анонс матчу 1/8 фіналу футбольного чемпіонату світу 2022 року в Катарі між збірними Марокко та Іспанії.

Дивитись онлайн-трансляцію матчу Марокко — Іспанія можна тут

Поєдинок Марокко — Іспанія відбудеться в Ер-Раяні 6 грудня на стадіоні Ед’юкейшен Сіті. Початок гри — о 17:00 за київським часом.

Пряма трансляція матчу буде доступною на місцевих телеканалах Суспільного, OTT-платформі MEGOGO та на сайті Суспільне Спорт.

Що потрібно знати про збірну Марокко перед матчем:

• вийшла до 1/8 фіналу з першого місця у групі F, зігравши внічию з Хорватією (0:0) та вигравши у Бельгії (2:0) та Канади (2:1);
  • не програє у 10 матчах поспіль, вигравши у семи з них за трьох нічиїх;
  • під питанням участь у матчі захисника Хакімі та вінгера Зієша шкодження).

Що потрібно знати про збірну Іспанії перед матчем:

• фінішувала другою у групі E, розгромивши Коста-Ріку (7:0), зігравши внічию з Німеччиною (1:1) та програвши Японії (1:2);
  • зазнала двох поразок в останніх десяти іграх, тричі зігравши внічию і здобувши п’ять перемог.