Матч чемпіонату Португалії з футболу був перерваний через трибуну, яка ледь не звалилася

16 січня 2018, 20:20

Вчорашній поєдинок 18-го туру португальської Прімейри між Ешторілом і Порту був перерваний у зв'язку з загрозою руйнування трибуни, повідомляє офіційний твіттер Порту.

На трибуні, де розташовувалися вболівальники гостей, пішли тріщини, через що вона в будь-який момент могла впасти.

З міркувань безпеки вболівальники були евакуйовані на поле. Кільком шанувальникам, які отримали травми під час тисняви, надали медичну допомогу.

Перший тайм завершився з рахунком 1:0 на користь господарів. Як повідомляють офіційні сайти обох клубів, дата і місце догравання другого тайму будуть визначені на переговорах між сторонами.

Раніше фанати англійського футбольного клубу Халл Сіті закидали поле тенісними кульками, зупинивши матч проти Ноттінгем Форест в рамках Чемпіоншипа - другого за силою англійського дивізіону.