Динамо і Шахтар увійшли в клінч на Олімпійському

22 жовтня 2017, 22:05
У центральному матчі 13-го туру української Прем'єр-ліги київське Динамо і донецький Шахтар розійшлися нульовою нічиєю

Таким чином, Шахтар зберіг за собою перше місце в турнірній таблиці і випереджає Динамо на сім очок.

В іншому матчі неділі Сталь з Кам'янського поділила очки з одеським Чорноморцем, зігравши внічию 1:1. Першими на 52-й хвилині вперед вийшли гості, але Сталь через 10 хвилин зуміла зрівняти рахунок, забивши гол з пенальті.

У неділю також відбувся матч між Маріуполем і Зорею, який завершився розгромною перемогою гостей 2:5. Варто зазначити, що майже весь другий тайм Маріуполь грав удесятьох: на 49-й хвилині за другу жовту картку був вилучений захисник Сергій Вакуленко.

Результати дня:

Динамо - Шахтар 0:0

Сталь - Чорноморець 1:1

Голи: Васін, 52 - Малакян, 62 (з пенальті)

Маріуполь - Зоря 2:5

Голи: Білий, 6; Кожанов, 31 - Андрієвський, 30, Гречишкін, 35 (з пенальті); Андрієвський, 38; Андрієвський, 63; Опанасенко, 91.

Турнірна таблиця:

Джерело: сайт УЄФА
Джерело: сайт УЄФА Фото:

Нагадаємо, в суботніх матчах 13-го туру УПЛ Карпати перервали восьмиматчеву безвиграшну серію, здобувши мінімальну перемогу над Ворсклою.

Крім того, донецький Олімпік в дуелі з Олександрією також переміг з мінімальним рахунком.

У ще одному матчі дня Олександрія і Верес розійшлися миром - 1:1.