Матч за участю збірної України визнаний найнуднішим в історії чемпіонатів світу

1 червня 2018, 23:09

Матч 1/8 фіналу чемпіонату світу-2006 між Україною та Швейцарією визнаний найнуднішим в історії мундіалів за версією британського видання The Guardian.

Ця гра принесла українській команді головний успіх в історії, але для нейтральних уболівальників видовище вийшло нудним. За 120 хвилин суперники не тільки не забили один одному, а й створили лічену кількість гольових моментів.

У серії пенальті завдяки чудовій грі Олександра Шовковського Україна здобула перемогу з рахунком 3:0 і вийшла в чвертьфінал чемпіонату світу в Німеччині.

"Кажуть, що краса знаходиться в очах тих, хто дивився, але є деякі речі, які навіть найстійкіші навряд чи зможуть знайти привабливими. Одним з таких прикладів став матч між Швейцарією та Україною стадії 1/8 фіналу на чемпіонаті світу 2006 року. Гра була така нудна, що навіть помиї повинні ображатися, якщо їх згадають в контексті того жаху", - сказано в статті The Guardian.

Швейцарія в тому матчі стала першою командою в історії чемпіонатів світу, яка не забила жодного голу в серії пенальті. У той же час, швейцарці поки є першою і єдиною збірною в історії мундіалів, яка вилетіла, не пропустивши за весь турнір жодного м'яча в ігровий час.

Напередодні збірна Украині зіграла в нульову нічию з учасницею чемпіонату світу-2018 командою Марокко.