Мессі відсторонили від матчів за перше в клубній кар'єрі вилучення з поля

19 січня 2021, 16:33

Зірковий футболіст Барселони Ліонель Мессі отримав дискваліфікацію на два поєдинки за перше в клубній кар'єрі вилучення з поля, яке відбулося в фіналі Суперкубку Іспанії проти Атлетіка.

Нападнику пред’явили пряму червону картку за те, що в кінці другого овертайму він відмахнувся від Ас'єра Вільялібре. Арбітр прийняв рішення вилучити нападника після перегляду відеоповтору.

Як повідомляє Marca, в післяматчевому протоколі суддя написав, що аргентинець був вилучений з поля за удар суперника рукою із застосуванням надмірної сили, коли м’яч перебував у грі, але не на ігровій відстані.

Тим самим Мессі не допоможе Барселоні в двох найближчих матчах проти Корнельї в Кубку Іспанії на виїзді 21 січня та Ельче в чемпіонаті країни в гостях 24 січня.

Напередодні з’явилася інформація, що дискваліфікація може збільшитися до 12 матчів, якщо дисциплінарний комітет розцінить дії аргентинця як навмисну агресію.

У фіналі Суперкубка Іспанії Барселона сенсаційно поступилася Атлетіку в додатковий час з рахунком 2:3, виграючи 2:1 до 90-ї хвилині.