Більярдний удар. Мессі забив дебютний гол за ПСЖ у чемпіонаті Франції - відео

21 листопада 2021, 12:40
ПСЖ впевнено лідирує у чемпіонаті Франції (Фото:ФК ПСЖ via Twitter)

Аргентинський нападник ПСЖ Ліонель Мессі забив дебютний гол у чемпіонаті Франції та допоміг паризькому клубу обіграти Нант з рахунком 3:1.

ПСЖ вийшов вперед уже на другій хвилині - відзначився Мбаппе.

У другому таймі паризький клуб залишився в меншості після вилучення Наваса, після чого гостям вдалося зрівняти рахунок.

Попри чисельну перевагу, на 81-й хвилині ПСЖ вдалося вийти вперед — допоміг парижанам Аппіа, який зрізав м’яч у свої ворота.

Крапку в матчі поставив Мессі, який ударом з лінії штрафного відправив м’яч у кут воріт, забивши свій дебютний гол у чемпіонаті Франції.

Гол Мессі

Огляд матчу

Після 14 турів ПСЖ впевнено лідирує у Лізі 1, випереджаючи найближчого переслідувача на 12 очок.

Мессі став гравцем ПСЖ влітку 2021 року, перейшовши з Барселони, за яку він виступав з 2000 року.

Дебютний гол за ПСЖ Мессі забив у матчі Ліги чемпіонів проти Манчестер Сіті.

Той гол аргентинця було визнано найкращим у другому турі групового етапу турніру.