Мессі врятував Барселону від поразки. Результати матчів чемпіонату Іспанії

31 березня 2018, 23:41

31 березня відбулися матчі 30-го туру іспанської Прімери.

Барселона в останній момент врятувалася в Севільї.

Ернесто Вальверде вирішив дати Ліонелю Мессі відпочити, і на 58-й хвилині визнав свою помилку, випустивши аргентинця рятувати поєдинок - до того моменту Барселона вже програвала 0:2. На 36-й хвилині рахунок відкрив Васкес, а на 50-й Луїс Мюріель подвоїв перевагу команди - двічі захисники синьо-гранатових давали гравцям Севільї спокійно грати в своєму штрафному.

Але фактор Мессі все ж зіграв свою роль. На 88-й хвилині Луїс Суарес зорієнтувався у штрафному і скоротив відставання, а вже через хвилину Меси хорошим дальнім ударом зрівняв рахунок.

Севілья - Барселона 2:2
Голи: Васкес, 36, Мюріель, 49 - Суарес, 89, Мессі, 90

Севілья: Ріко - Меркадо (Лайюнь, 46), Ленгле, Кьяер, Ескудеро - Нзонзі, Банега - Навас (Ноліто, 81), Васкес, Корреа (Пісарро, 72) - Мюріель

Барселона: Тер Штеген - Роберто, Піке, Умтіті, Альба - Пауліньо (Д. Суарес, 77), Ракітіч, Іньєста (Алькасер, 81) - Дембеле (Мессі, 58), Суарес, Коутіньйо

Реал забив три м'ячі Лас-Пальмасу. Дублем відзначився Гарет Бейл, ще один гол провів Карім Бензема. Примітно, що два взяття з трьох відбулись ударами з пенальті.

Лас-Пальмас - Реал 0:3
Голи: Бейл, 26, 51 (з пенальті), Бензема, 39 (з пенальті)

Лас-Пальмас: Чічісола - Мачадо (Сампера, 46), Гальвес, Наварро, Агуіррегарай - Кастельяно, Гомес (Експозіто, 46) - Халилович, Аквілані, Момо (Езьекель, 85) - Кальєрі

Реал: Навас - Начо (Хакимі, 28), Варан, Вальєхо, Тео Ернандес - Л. Васкес, Каземіро (Льоренте, 62), Модріч (Ковачич, 61), Асенсио - Бензема, Бейл

Атлетик - Сельта 1:1
Голи: Нуньєс, 55 - Мендес, 90+1

Жирона - Леванте 1:1
Голи: Гранель, 54 - Моралес, 68.

Турнірна таблиця:

Таблиця офіційного сайту УЄФА

У минулому турі Барселона спокійно обіграла Атлетик, Жирона забила Реалу три голи, але програла.