Чемпіонат України. Металіст втратив перші очки, але обійшов Шахтар у турнірній таблиці — відео

29 серпня, 14:54
Металіст набрав чотири бали після двох турів (Фото:Українська Прем'єр-ліга)

Харківський Металіст зіграв унічию з Інгульцем у матчі 2-го туру чемпіонату України з футболу.

Номінальні господарі поля вийшли вперед уже на 6-й хвилині зустрічі після реалізованого Дмитром Коркішком пенальті.

Інгулець відігрався після перерви. Владислав Клименко засмутив харків'ян влучним ударом з-за меж карного майданчика — м’яч влетів у ворота після зіткнення зі стійкою.

Чемпіонат України, 2-й тур

Металіст — Інгулець 1:1
Голи: Коркішко, 6 (з пен.) — Клименко, 61

Для Металіста це перша втрата очок у чемпіонаті, він набрав чотири бали після двох турів і піднявся на четверте місце у турнірній таблиці, обійшовши донецький Шахтар. Інгулець із одним очком в активі йде дев’ятим.

Напередодні київське Динамо сенсаційно програло Дніпру-1 із рахунком 0:3 у матчі, що відбувся в межах 2-го туру української Прем'єр-ліги, але для обох команд став першим у новому сезоні чемпіонату.

Редактор: Євген Нещерет