Металіст вибив представника УПЛ. Визначилися ще три чвертьфіналісти Кубка України з футболу — відео

28 жовтня 2021, 21:34

Львів, луганська Зоря та харківський Металіст стали учасниками чвертьфіналу Кубка України з футболу.

Лідер Першої ліги Металіст вибив з турніру пердставника української Прем'єр-ліги ковалівський Колос. Долю матчу вирішив єдиний гол Олександра Мізюка на 19-й хвилині.

Також чвертьфіналістом стала Зоря, яка на виїзді обіграла Рух. Основний час матчу завершився внічию 0:0, але в овертаймі у вортах львівської команди побували два м’ячі - дублем відзначився Шахаб.

Ще одним учасником ¼ фіналу став Львів, який у серії пенальті переміг Альянс.

Матч 1/8 фіналу між ЛНЗ та Дніпром-1 перенесли через коронавірус у черкаській команді.

Голи: Карноза, 19 — Бусько, 13

Напередодні чвертьфіналістами Кубка України стали київське Динамо, донецький Шахтар та полтавська Ворскла.

Перед цим першим учасником ¼ фіналу стала Олександрія, яка обіграла Металіст 1925 з рахунком 5:2.