Михайличенко про нічию Динамо із Карпатами: Неможливо було втратити очки, але ми це зробили

28 жовтня 2019, 18:16

Наставник Динамо Олексій Михайличенко прокоментував втрачену Динамо перемогу над Карпатами в матчі 12-го туру української Прем'єр-ліги.

Тренер зізнався, що йому важко навіть давати експрес-коментар, повідомляє офіційний сайт київського клубу. За його словами, від суперника очікували такої гри, але в першому таймі його команда не включила ті швидкості, щоб створювати моменти і перегравати опонентів.

"Щоб вигравати, потрібно забивати, і, як з'ясувалося, не один м'яч, тому що ця розслабленість призвела до прикрого рикошету, після якого ми пропустили м'яч", - додав Михайличенко.

Наставник київської команди зазначив, що в кінці поєдинку та могла навіть програти, а це було б абсолютно неправильно, хоча це футбол - де можна забити лише раз після 30 ударів по воротах.

"Потрібно це пережити. Звичайно ж, я дуже розчарований таким результатом - не можна було, просто неможливо було втратити очки в цій зустрічі, але ми змогли це зробити", - резюмував Михайличенко.

У 12-му турі української Прем'єр-ліги Динамо не змогло на своєму полі перемогти Карпати, зігравши внічию 1:1, хоча вело 1:0 до 85-ї хвилини.