Миколенко забив гол і віддав результативний пас за Евертон у товариському матчі — відео

24 липня, 19:49
Миколенко допоміг Евертону перемогти Блекпул з рахунком 4:2 (Фото:ФК Евертон)

Захисник збірної України та англійського Евертона Віталій Миколенко провів результативну гру на передсезонних зборах «ірисок».

Миколенко вийшов у стартовому складі Евертона на товариський матч проти англійського Блекпула, а вже на 6-й хвилині вивів «ірисок» вперед, одним дотиком замкнувши навіс з правого флангу.

На цьому Миколенко не зупинився і взяв участь у гольовій атаці на 47-й хвилині, коли асистував на Аллі, який зробив рахунок 3:1.

У підсумку результативна гра Миколенка дозволила Евертону здобути перемогу з рахунком 4:2.

Раніше повідомлялося, що гол Віталія Миколенко у ворота Лестера визнали найкращим у складі Евертона у минулому сезоні англійської Прем'єр-ліги.