Мілан уникнув поразки у Турині й зберіг місце в лідируючій п'ятірці чемпіонату Італії

16 січня 2017, 23:58
ФК Мілан зіграв внічию з Торіно в матчі 20-го туру чемпіонату Італії — 2:2

Мілан поступався до перерви з рахунком 2:0, але розрив міг бути ще більшим, якби гравці господарів забили пенальті.

У другому таймі гравці Мілана відігралися до 60-ї хвилині, однак вирвати перемогу не змогли.

Торіно — "Мілан" 2:2
Голи: Белотті, 21, Бенассі, 26 — Бертолаччі, 55, Бакка, 60 (пенальті)

Торіно: Харт — Дзаппакоста, Россеттіні, Моретті, Баррека — Бенассі (Базеллі, 81), Вальдіфіорі (Лукич, 67), Обі (Ітурбе, 61) — Яго Фальке, Белотті, Льяйіч

Мілан: Доннарумма — Абате, Палетта, Романьолі, Калабрія (Ванджони, 87) — Пашалич, Локателлі, Бертолаччі (Куцка, 74) — Сусо, Бакка, Бонавентура (Ньянг, 84)

Попередження: Моретті, Белотті, Обі, Россеттіні, Яго Фальке — Локателлі, Романьолі

Вилучення: Романьолі, 89