Мілан зазнав третьої поспіль поразки і опустився на 16 місце чемпіонату Італії - відео

30 вересня 2019, 01:54

В італійській Серії А відбулися ще кілька матчів шостого туру.

Один із грандів місцевого та європейського футболу Мілан зазнав третьої поспіль поразки, програвши вдома Фіорентині 1:3. Тепер команда йде на 16-му місці в одному балі від зони вильоту.

Господарі програвали 0:1, коли на 55-й хвилині залишилися в меншості після вилучення захисника Матео Мусаккьо.

Після цього гості забили ще два м'ячі, одним із автором яких став екс-півзахисник Баварії Франк Рібері, дозволивши супернику лише скоротити різницю в рахунку.

Відео голів та огляд матчу Мілан - Фіорентина

Віце-чемпіон Італії Наполі переграв вдома Брешію - 2:1. На голи Дріса Мертенса й Костаса Маноласа в господарів гості відповіли лише голом Маріо Балотеллі.

Відео голів та огляд матчу Наполі - Брешія

Рома екс-наставника Шахтаря Паулу Фонсеки перемогла на виїзді Лечче 1:0 завдяки голу Едіна Джеко. Український півзахисник господарів Євген Шахов з'явився на заміну на 52-й хвилині і результативними діями не відзначився.

MyScore.com.ua

Напередодні чинний чемпіон Ювентус обіграв на своєму полі СПАЛ з рахунком 2:0, але не втримав лідерство, оскільки ним став Інтер, який розгромив на виїзді Сампдорію - 3:1.