Український футболіст гольовим пасом допоміг італійському клубу сенсаційно перемогти Мілан — відео

17 січня, 22:47
Спеція в компенсований час перемогла Мілан (Фото:REUTERS/Daniele Mascolo)

В італійській Серії А пройшли ще два матчі.

Мілан приймав на своєму полі 16-ту команду чемпіонату Спецію та в разі перемоги виходив би в лідери, але зазнав сенсаційної поразки з рахунком 1:2.

Господарі поля вийшли вперед на 45+1-й хвилині завдяки голу Леау, але наприкінці години гри з гаком Агудело відновив рівновагу.

Доля гри вирішилась на останніх хвилинах матчу, коли на 90+6-й хвилині півзахисник збірної України Віктор Коваленко зробив пас на Г’ясі, а той приніс драматичну перемогу гостям.

Поразкою Мілана скористався третій в таблиці Наполі, який завдяки дублю Лосано переміг 2:0 Болонью на виїзді та тепер відстає від конкурента на два очки.

Результати 22 туру Серії А:

Мілан — Спеція 1:2
Голи: Леау, 45+1 — Агудело, 64, Г’ясі, 90+6

Болонья — Наполі 0:2
Голи: Лосано, 20, 47

Flashscore

Напередодні Аталанта без півзахисника збірної України Руслана Малиновського зуміла перервати серію Інтера із восьми перемог поспіль у чемпіонаті Італії (0:0) та повернулася на одноосібне четверте місце.