Мілевський двома гольовими пасами допоміг білоруському клубу виграти в Лізі чемпіонів — відео

18 серпня 2020, 23:26

Український нападник Артем Мілевський відзначився двома результативними передачами за Динамо-Брест у поєдинку кваліфікації Ліги чемпіонів проти Астани.

Білоруська команда вигравала з рахунком 3:0 вже на 22-й хвилині після двох голів Гордійчука, а також точного удару Печеніна.

На 37-й хвилині ще більшою перевагу Динамо-Брест зробив Седько, якому асистував український футболіст.

В кінці першого тайму і на початку другого Астана скоротила відставання, але на 55-му оберті секундної стрілки Мілевський забезпечив пасом Діалло, а той зробив рахунок 5:2.

Фінальний свисток зафіксував рахунок 6:3. Український нападник вийшов в основі і був замінений на 86-й хвилині. Весь матч на полі провів його співвітчизник і одноклубник Євген Хачеріді.

На початку липня в Мілевського в числі 10 футболістів Динамо-Брест був виявлений коронавірус.