Український футболіст забив переможний гол у Кубку Іспанії у ворота клубу з Ліги чемпіонів

6 січня, 22:12
Мілованов став героєм (Фото:Богдан Мілованов/Instagram)

Український захисник Спортінгу з Хіхона Богдан Мілованов став головним героєм сенсаційного успіху своєї команди у матчі 1/16 фіналу Кубка Іспанії проти Вільярреалу (2:1).

Мілованов вийшов на поле у стартовому складі та відіграв усі 90 хвилин.

За дві хвилини до кінця основного часу гри Богдан на правому фланзі підключився до атаки своєї команди та потужно пробив під перекладину воріт Вільярреала.

Для Мілованова гол у матчі з Вільярреалом став другим у футболці Спортінга — уперше він відзначився у жовтні 2021 року у поєдинку Сегунди проти Луго (1:1).

Ще один український футболіст Спортінгу Василь Кравець провів на полі 45 хвилин.

Богдан Мілованов народився 1998 року в Луганську, але ніколи не виступав за межами Іспанії. У березні 2019 року захисник дебютував за молодіжну збірну України, за яку провів сім матчів та забив один м’яч.

Раніше український голкіпер Реала Андрій Лунін відіграв 90 хвилин у переможному матчі 1/16 фіналу Кубка Іспанії проти Алькояно (3:1).

Редактор: Іван Мартинов