Динамо стало лідером після розгрому дебютанта української Прем'єр-ліги — відео

26 вересня 2020, 15:50

Київське Динамо перемогло Минай з рахунком 4:0 у матчі четвертого туру української Прем'єр-ліги і стало лідером чемпіонату.

Динамо отримало шанс відкрити рахунок уже на 15-й хвилині, коли захисник Миная Павліш сфолив у своєму штрафному, заробивши вилучення і пенальті, але Вербич з «точки» не зміг переграти голкіпера.

Втім, кияни пішли на перерву з комфортною перевагою. На 36-й хвилині Андрієвський відкрив рахунок, а ще через п’ять хвилин Циганков його подвоїв.

У другому таймі Динамо продовжило домінувати і на 59-й хвилині Вербич реабілітувався за нереалізований пенальті, забивши з гри.

На 69-й хвилині захисник Миная Матіч допоміг динамівцям забити четвертий гол, зрізавши м’яч у свої ворота.

Динамо набрало 10 очок та вийшло на перше місце турнірної таблиці чемпіонату, однак інші клуби свої матчі у турі ще не зіграли.

Минай — Динамо 0:4
Голи: Андрієвський, 36, Циганков, 41, Вербич, 59, Матіч, 69 (авт)
Вилучення: Павліш (Минай), 14
На 15-й хвилині Вербич (Динамо) не реалізував пенальті

УПЛ

У середу, 23 вересня, Динамо з рахунком 2:1 переграло на виїзді бельгійський Гент у першому матчі раунду плей-оф Ліги чемпіонів.