Результативна нічия Челсі і Ліверпуля, МЮ переміг, Тоттенхем оступився. Результати матчів чемпіонату Англії

25 листопада 2017, 22:04
Сьогодні відбулися поєдинки 13-го туру Англійської Прем'єр-ліги

У центральному матчі туру Ліверпуль приймав Челсі.

У першому таймі команди сильнішого не виявили, пішовши на перерву за рахунку 0:0 при не найвиразнішій грі.

У другому таймі Челсі став грати трохи активніше, і на 61-й хвилині Мората міг замикати передачу з флангу, але не зміг влучити по м'ячу. За цю помилку Ліверпуль покарав на 65-й хвилині - після проходу Коутіньо, Бакайоко невдало обробив м'яч, вивівши Салаха 1 на 1 з Куртуа - єгиптянин не помилився.

Але Аристократи все-таки зуміли вирвати нічию - постарався вийшовший на заміну Вілліан, який, здійснюючи подачу з флангу, примудрився влучити у ворота.

Ліверпуль - Челсі 1:1
Гол и: Салах, 65 - Вілліан, 85

Ліверпуль: Міньоле - Гомес, Матіп, Клаван, Морено - Окслейд-Чемберлен (Мане, 89), Хендерсон, Мілнер - Салах, Старрідж (Вейналдум, 66), Коутіньо (Лаллана, 89)

Челсі: Куртуа - Аспілікуета, Крістенсен, Кехілл - Дзаппакоста (Вілліан, 83), Дрінкуотер (Фабрегас, 74), Бакайоко (Педро, 77), Канте, Алонсо - Мората, Азар

Таблиця офіційного сайту УЄФА Фото:

У попередньому турі Арсенал переміг Тоттенхем, а Челсі і МЮ розгромили суперників.