МЮ вирвав перемогу у Арсенала, Ліверпуль поліпшив шанси Челсі на Лігу чемпіонів. Результати матчів АПЛ

29 квітня 2018, 23:18

В англійській Прем'єр-лізі відбулися поєдинки 36-го туру.

У центральному поєдинку туру Манчестер Юнайтед приймав на своєму полі Арсенал, який зіграв неосновним складом через надання відпочинку ключовим гравцями перед матчем-відповіддю півфіналу Ліги Європи проти Атлетіко.

Господарям вдалося відкрити рахунок на 16-й хвилині, коли Поль Погба добив м'яч у сітку після удару від Алексіса Санчеса в стійку воріт колишньої команди. Після перерви гостям вдалося відновити рівновагу, коли гол провів уже колишній футболіст МЮ Генріх Мхітарян точним пострілом з-за меж штрафного.

Юнайтед зробив спроби вирвати перемогу, що вдалося тільки на другій доданій до основного часу хвилині - це Маруан Феллаїні головою відправив снаряд у сітку. 2:1 - манкуніанці практично забезпечили собі друге місце в АПЛ за підсумками сезону.

Це стало можливим ще й тому, що очки втратив Ліверпуль, не зумівши переграти в домашніх стінах Сток Сіті - 0:0. Тим самим Челсі, який йде на п'ятій позиції, отримав шанс потрапити до Ліги чемпіонів, оскільки хоча й відстає від мерсисайдців на шість очок, проте має гру в запасі, а в наступному турі приймає конкурента на своєму полі.

Результати матчів туру:

Ліверпуль - Сток Сіті 0:0

Кристал Пелас - Лестер 5:0
Голи: Заха, 17, Макартур, 38, Лофтус-Чик, 81, ван Анхольт, 84, Бентеке, 90 (з пенальті)

Вест Хем - Манчестер Сіті 1:4
Голи: Крессуелл, 42 - Сане, 13, Райс, 27 (у свої ворота), Жезуш, 53, Фернандіньо, 64

Манчестер Юнайтед - Арсенал 2:1
Голи: Погба, 16, Феллаїні, 90+2 - Мхітарян, 51