МЮ знову втратив очки, Челсі розібрався з новачком. Результати матчів чемпіонату Англії з футболу

26 грудня 2017, 21:20
У вівторок, 26 грудня, вісьмома матчами стартував 20-й тур чемпіонату Англії з футболу

Манчестер Юнайтед втратив очки у другому турі поспіль, знову зігравши внічию з рахунком 2:2. На цей раз команда Жозе Моуріньо на своєму полі не змогла обіграти одне з відкриттів нинішнього сезону в Англії - Бернлі. Гості в першому таймі відзначилися двома забитими м'ячами - Барнс відкрив рахунок, а Дефур зі штрафного його подвоїв.

Після перерви Лінгард з передачі Янга п'ятою відіграв один м'яч, а вже в компенсований час він же після метушні у штрафному майданчику Бернлі врятував для своєї команди нічию.

Нічия не вплинула на позицію Манчестер Юнайтед в турнірній таблиці - "Червоні дияволи", як і раніше, другі, але відрив від Манчестер Сіті може ще більше вирости після гри "Городян" проти Ньюкасла.

Манчестер Юнайтед - Бернлі 2:2

Голи: Лінгард, 53, 90+2 - Барнс, 3, Дефур, 36

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Янг, Джонс, Рохо (Мхітарян, 46), Шоу - Мата, Матіч, Погба, Решфорд - Лукаку, Ібрагімович (Лінгард, 46)

Бернлі: Поуп - Бардслі, Мі, Лонг, Тейлор - Арфілд, Корк, Дефур (Воукс, 67), Гудмундссон - Хендрік - Барнс (Уолтерс, 81)

Попередження: Рохо, Шоу, Мхітарян - Барнс, Тейлор, Гудмундссон, Бардслі, Поуп, Воукс, Корк

Челсі в звітному турі впевнено на своєму полі розібрався з Брайтоном. Команда Антоніо Конте, володіючи перевагою впродовж всього матчу, забила два голи у другому таймі. Альваро Мората відзначився після навісу свого співвітчизника Сесара Аспілікуети, а зміцнив перевагу "Синіх" ще один іспанець Маркос Алонсо.

Завдяки цій перемозі Челсі скоротив відставання від Манчестер Юнайтед в турнірній таблиці Прем'єр-ліги до одного очка.

Челсі - Брайтон 2:0

Голи: Мората, 46, Алонсо, 60

Челсі: Куртуа - Аспілікуета, Кехілл, Рюдігер, Мозес - Фабрегас, Канте (Дрінкуотер, 85), Азар (Вілліан, 73), Бакайоко, Алонсо - Мората (Батшуайї, 82)

Брайтон: Райан - Даффі, Зуттнер, Скелотто, Данк - Стівенс, Проппер, Марч (Кнокерт, 82), Кайяль (Гросс, 73) - Іск'єрдо, Хемед (Мюррей, 80)

Ліверпуль - Суонсі 5:0

Голи: Коутіньо, 6, Фірміно, 52, 66, Александер-Арнольд, 64, Окслейд-Чемберлен, 83

Турнірне становище

Таблиця офіційного сайту УЄФА

434432234
434432234 Фото:

Нагадаємо, в матчі 20-го туру англійської Прем'єр-ліги проти Саугемптона англійський футболіст Харрі Кейн забив свій 56-й м'яч у році і став кращим бомбардиром за підсумками 2017 року.