Молодіжна збірна України перемогла Шотландію у відборі на Євро-2019 - відео

12 жовтня 2018, 22:04

Молодіжна збірна України (U-21) з рахунком 3:1 перемогла однолітків з Шотландії у матчі кваліфікації на Євро-2019.

Перед очним протистоянням в обох збірних було по 14 очок, тож важливість цього матчу було важко переоцінити. Розпочався поєдинок для України не найкращим чином. Уже на першій хвилині матчу Морган замкнув простріл з флангу і вивів шотландців уперед. Українці все ж зуміли відігратись ще до перерви. Зубков вдало пробив після скидки Шепелєва.

У другому таймі ляп голкіпера гостей допоміг Зубкову оформити дубль. Нападник пробив здалеку майже по центру і м'яч від рук голкіпера залетів у сітку. На 93-ій хвилині крапку в матчі поставив Коваленко, який отримав пас від Шапаренка і пробив повз воротаря.

У заключному турі відбору молодіжна збірна України зіграє проти однолітків з Нідерландів. Матч відбудеться в місті Дутінхемі 16 жовтня о 19:30.

Україна U-21 - Шотландія U-21 - 3:1

Голи: Зубков, 32, 56, Коваленко, 93 - Морган, 1

Україна U-21: Лунін - Миколенко, Кирюханцев, Попов, Михайличенко - Шепелев, Коваленко, Пихальонок - Зубков (Шапаренко, 83), Швед (Борячук, 71), Луньов (Третьяков, 38).

Шотландія U-21: Маккрорі - Бейтс, Маккрорі, Сміт, Портеус - Кедді, Морган, Кемпбелл (Гілмур, 90), Маллан, Брофі (Міддлтон, 69) - Тейлор.

Попередження: Луньов, Лунін.

Таблиця сайту Myscore.com.ua

У минулому турі матчу відбору на чемпіонат Європи молодіжна збірна Україна перемогла молодіжку Андорри з рахунком 1:0.