Молодіжна збірна України у напруженому матчі перемогла аутсайдера групи у матчі відбору на Євро-2019

11 вересня 2018, 21:37

Молодіжна збірна України (U-21) мінімально здолала однолітків з Андорри з рахунком 1:0 у матчі відбору на чемпіонат Європи-2019

Команда Андорри - займає останні місце у відбірній групи 4, тож втрата очок з атсайдером могла серйозно вплинути на турнірні амбіції української збірної. Проте, незважаючи на статус суперника, матч видався надзвичайно напруженим.

У першому таймі збірна України не змогла розпечатати ворота суперника і в другій 45-хвилинці головний тренер команди Олександр Головко був змушений підсилювати атаку, випустивши, зокрема, нападника Динамо Назарія Русина.

Андорра продовжувала вдало захищатися, але на 86-ій хвилині все-таки не витримали нерви у захисника, який збив у штрафному Мар'яна Шведа. Сам нападник і взявся виконувати вирок, але пробив вкрай невдало - вище воріт. Цей промах міг дорого коштувати збірній Україні, але уже через хвилину Швед реабілітувався сповна, забивши гол-красень: футболіст у стилі легендарного голландця Ар'єна Роббена змістився з правого флангу поближче до центру та точно поцілив у дев'ятку воріт суперника.

Таким чином, збірна України набрала 14 очок у відбірній групі, вийшовши на друге місце.

Напряму у фінальну стадію проходять тільки переможці груп. Чотири команди, що посіли другі місця, які мають найкращі показники в матчах з першою, третьою, четвертою та п'ятою збірними своєї групи, в стикових матчах розіграють ще дві путівки.

Наступний матч молодіжна збірна України зіграє 13 жовтня проти Шотландії.

Фінальна стадія Євро-2019 серед молоді пройде в Італії і Сан-Марино.

Україна U-21 - Андорра U-21 -1:0

Гол: Швед, 87

Україна U-21: Каневцев, Лєднєв, Борячук (Русин, 46), Коваленко (к), Шапаренко (Третьяков, 46), Миколенко, Михайліченко, Тимчик (Гуцуляк, 81), Швед, Попов, Назарина.

Андорра U-21: Ікер, Де Паблос (Валес, 82), К.Бове, Гарсія (Гіл’єн, 75), Алеш Мартінес, Рейєс, Фернандес, Назарро (Кастільо, 55), Грау Сампер, Віладот (к), Помарес.

На 86 хвилині Швед не реалізував пенальті.

Раніше у матчі відбору на чемпіонат Європи-2019 молодіжна збірна України обіграла однолітків з Латвії з рахунком 3:2.