Молодіжна збірна України здобула першу перемогу у відборі на Євро-2021 — відео

10 вересня 2019, 20:34

Молодіжна збірна України розгромила однолітків з Мальти з рахунком 4:0 в рамках другого туру відбору на Євро-2021.

На 17-ій хвилині Дмитро Топалов ударом у кут воріт відкрив рахунок у матчі.

Уже через чотири хвилини Назарій Русин замкнув простріл Топалова, подвоївши перевагу української команди.

Ще до перерви українці забили і третій м’яч. На 40-ій хвилині Богдан Лєднєв змістився з флангу у центр і красивим ударом поцілив у кут воріт Мальти.

Наприкінці матчу перевагу української молодіжки закріпив Георгій Цітаішвілі, точно пробивши у дальній кут.

Україна здобула першу перемогу у відборі на молодіжне Євро-2021.

Україна U-21 — Мальта U-21 4:0

Голи: Топалов, 17, Русин, 21, Ледньов, 40, Цітаішвілі, 83

Україна U-21: Білик — Милованов, Алібеков (Бабогло, 52), Биков, Дубінчак — Чеберко, Чех, Шапаренко (Смирний, 53) — Леднєв (Мудрик, 77), Русин (Кожушко, 68), Топалов (Цітаішвілі, 53)

Мальта U-21: Велла — Камільєрі, Борг, Пуліс (Цефара, 46), Греч — Хуереб, Сансоне, Шоу, Бірман (Бусуттіл, 76) — Брінкат (Елуні, 89), Танта (Фріджеріо, 59)

Попередження: Шуреб

Огляд матчу

В рамках першого туру кваліфікації на Євро-2021 з футболу молодіжна збірна України програла Фінляндії 0:2.