Молодіжна збірна України здобула важку перемогу у матчі відбору на Євро-2019

7 вересня 2018, 22:06

Молодіжна збірна України (U-21) обіграла однолітків з Латвії з рахунком 3:2 у матчі відбору на чемпіонат Європи-2019.

Українці вдало розпочали матч і уже до 28-ї хвилини повели в рахунку 2:0. Спочатку Попов п'ятою підправив м'яч у сітку воріт суперника після удару Шапаренка, а згодом форвард Карпат Маркіян Швед створив міні-шедевр. Нападник обіграв у штрафному кількох захисників та подвоїв перевагу, відправивши м'яч повз голкіпера.

У другому таймі молодіжна збірна України несподівано втратил перевагу і протягом трьох хвилин дозволила команді Латвії зрівняти рахунок. Але українці дуже швидко знову вийшли вперед. На 65-ій хвилині Тимчик прострілив з правого флангу, а Коваленко коліном переправив м'яч у ворота.

Завдяки перемозі українська збірна набрала 11 очок та піднялась на третю сходинку турнірної таблиці. Напряму у фінальну стадію проходять тільки переможці груп. Чотири команди, що посіли другі місця, які мають найкращі показники в матчах з першою, третьою, четвертою та п'ятою збірними своєї групи, в стикових матчах розіграють ще дві путівки.

Наступний матч молодіжна збірна України зіграє 11 вересня у Запоріжжі проти Андорри.

Фінальна стадія Євро-2019 серед молоді пройде в Італії і Сан-Марино

Україна U-21 - Латвія U-21 3:2

Голи: Попов, 21, Швед, 28, Коваленко, 65 - Федорсов, 60, Кігурс, 63

Україна U-21: Маханьков - Тимчик, Миколенко, Попов, Михайличенко - Вакулко - Ледньов, Шапаренко (Протасов, 83), Коваленко, Швед (Третьяков, 64) - Русин (Борячук, 58)

Латвія U-21: Зоммерс - Юрковскіс, Гулбіс, Черномордіс, Карклініс (Савельевс, 18) - Тоберс, Емсіс - Кігурс (Яунземс, 83), Циганікс, Федоровс (Куртісс, 76) - Івановс

Попередження: Попов, Вакулко - Черномордіс, Емсіс, Кігурс, Куртісс

Учора, 6, вересня, національна збірна України здобула дебютну перемогу у Лізі націй, обігравши на виїзді команду Чехії з рахунком 2:1.