«Це ж треба, він людина». Легенда англійського футболу відреагував на незабитий Мессі пенальті

11 березня 2021, 18:22

Легендарний англійський ексфутболіст Гарі Лінекер прокоментував незабитий зіркою Барселони Ліонелем Мессі пенальті в матчі з ПСЖ у Лізі чемпіонів.

За рахунку 1:1 наприкінці першого тайму каталонці отримали право на 11-метровий, але аргентинський нападник його не реалізував - його удар парирував воротар парижан Кейлор Навас.

В своєму акаунті в Twitter колишній футболіст Барселони, а зараз експерт на телебаченні, не залишив без уваги промах Мессі.

"Це ж треба, він людина", - написав Лінекер.

Перед цим легенда збірної Англії захопився грою та голом аргентинця в першому таймі, зазначивши, що той "грав чудово, але його м'яч - це щось особливе".

Напередодні ПСЖ і Барселона зіграли внічию 1:1 у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, але за сумою двох поєдинків парижани вийшли до чвертьфіналу із загальним рахунком 5:2.