Нападник збірної України відзначився гольовою передачею в матчі чемпіонату Бельгії - відео

27 грудня 2018, 13:28

Нападник збірної України Роман Яремчук відзначився результативним пасом за Гент у поєдинку чемпіонату Бельгії проти Генка.

На 6-й хвилині футболіст асистував партнерові по команді Ділану Бронну під час атаки гостей. Тим самим Гент відкрив рахунок у матчі.

Виграти колективу Яремчука не вдалося, оскільки Генк не тільки відновив рівновагу, а й виграв з перевагою в два голи - 3:1. У господарів був відсутній півзахисник збірної України Руслан Малиновський, який тільки недавно відновив повноцінні тренування після травми.

Ще один гравець української національної команди Ігор Пластун з'явився на заміну в складі Гента на 58-й хвилині, замінивши автора гола.

За підсумками 21-го матчу Генк лідирує в бельгійському чемпіонаті з відривом у 10 очок від найближчого переслідувача Брюгге. Гент посідає сьоме місце в 17-ти балах від лідера.

Раніше Руслан Малиновський забив гол у ворота Остенде в матчі 19-го туру чемпіонату Бельгії та допоміг Генку здобути перемогу.