Нападник збірної України забив м'яч у чемпіонаті Туреччини - відео

3 березня 2019, 01:37

Нападник Кайсеріспора та збірної України Артем Кравець забив у ворота Бешикташа в матчі 24-го туру турецького чемпіонату.

На 57-й хвилині 29-річний форвард зробив рахунок 1:1, відгукнувшись на подачу з лівого флангу від Сильвестре Варели і, згрупувавшись під удар, головою відправив м'яч у сітку.

Ще через п'ять обертів секундної стрілки Деніз Тюрюч вивів Кайсеріспор уперед, але Бешикташ вирвав нічию на 90-й хвилині зусиллями Чанера Еркіна, якому асистував Рікарду Куарежма.

Разом із тим, навіть один завойований бал дозволив Кайсеріспору піднятися в турнірній таблиці. Тепер команда посідає сьоме місце в чотирьох очках від зони єврокубків.

Це вже третій гол українського нападника в поточному розіграші турецької першості. Крім того, Кравець відзначився трьома взяттями воріт у кубку країни.

Раніше український нападник Кайсеріспора забив переможний м'яч у матчі 21-го туру чемпіонату Туреччини проти іншого стамбульського гранда - Фенербахче.