Нападник збірної України ефектним голом допоміг бельгійському клубу перемогти в матчі Ліги Європи — відео

8 листопада 2019, 04:39

Нападник збірної України Роман Яремчук забив свій 14-й м’яч у цьому сезоні за Гент, чим допоміг перемогти Вольфсбург у четвертому турі групового раунду Ліги Європи.

За рахунку 0:1 на користь суперника гравець атаки бельгійського клубу на 40-й хвилині відновив рівновагу в грі.

Яремчук підкараулив невдалий винос м’яча суперником і, не давши кулі опуститися, з льоту пробив точно під поперечину воріт німецької команди.

В результаті бельгійський колектив переміг з рахунком 3:1 і одноосібно очолив групу.

В іншому поєдинку цього ж квартету українська Олександрія з рахунком 2:2 зіграла внічию вдома проти французького Сент-Етьєна, програючи 0:2 до 84-й хвилини.