Нападник збірної України двома голами приніс перемогу бельгійському клубу - відео

18 березня 2019, 13:00

Нападаючий Гента та збірної України Роман Яремчук завдяки двом голам у ворота Сент-Трюйдена приніс перемогу своїй команді в матчі чемпіонату Бельгії.

На 17-й хвилині поєдинку форвард гостей скористався помилкою гравця суперника, який вивів його тет-а-тет із воротарем. Незважаючи на гострий кут, той відправив м'яч у сітку і відкрив рахунок.

Під кінець години гри Яремчук скористався передачею Біргера Верстрете після виходу в контратаку і ударом з лінії воротарського подвоїв перевагу команди.

Український нападник на 88-й хвилині пішов на заміну, а Гент втримав рахунок 2:0. Ця перемога дозволила клубу піднятися на п'яте місце.

У нинішньому сезоні у Яремчука 12 голів у 36-ти матчах за бельгійський колектив у всіх турнірах. Також гравець атаки відзначився трьома результативними пасами.

Повідомлялося, що минулої зими нападник Гента і збірної України був близький до переходу в турецький Галатасарай, але трансфер зірвався.