Нападник збірної України двома голами врятував бельгійський клуб від поразки в Лізі Європи — відео

24 жовтня 2019, 23:11

Нападник збірної України Роман Яремчук двома голами врятував Гент від поразки проти Вольфсбурга в домашньому матчі третього туру групового етапу Ліги Європи.

Німецький клуб відкрив рахунок на 3-й хвилині, коли Ваут Вегхорст скористався передачею Марселя Тіссерана.

На 24-й секунді гості збільшили свою перевагу завдяки голу Жоау Віктору, якому асистував Максиміліан Арнольд.

Проте на 41-й хвилині Роман Яремчук скоротив рахунок, коли підхопив снаряд на підступах до чужого штрафного і дальнім ударом відправив його в сітку.

Завдяки своєму українському нападнику Гент вирвав і нічию на четвертій компенсованій хвилині другого тайму. Після подачі зліва він підставив ногу і переправив м'яч у ворота - 2:2.

У цій же групі I Ліги Європи українська Олександрія зіграла внічию 1:1 у гостьовому матчі проти французького Сент-Етьєна.