Нападник збірної України забив 15-й гол у сезоні за бельгійський клуб — відео

22 листопада 2019, 01:34

Нападник збірної України Роман Яремчук відзначився 15-м голом у сезоні за Гент в матчі 15-го туру чемпіонату Бельгії.

Саме він відкрив рахунок у гостьовому матчі проти Антверпена на 21-й хвилині, коли після гострої передачі вийшов тет-а-тет із воротарем суперника і ефектно його перекинув.

Але перевага Гента зберігалася недовго, адже вже через чотири хвилини екс-нападник Динамо Дьємерсі Мбокані відновив рівновагу.

Наприкінці півгодини гри з гаком Антверпен і зовсім вийшов уперед після голу Ліора Рафаелова, після чого в другому таймі той же Мбокані встановив рахунок 3:1.

Все, що вдалося Генту після цього - скоротити його завдяки Джонатану Девіду. Українці Яремчук і Пластун провели всю гру, а Безус з'явився на 60-й хвилині на заміну.

Нещодавно Яремчук, який провів 100-й матч за клуб, відзначився гольовим пасом за Гент у поєдинку чемпіонату Бельгії проти Генка.