Нападник збірної України забив дев’ятий гол в 11 матчах за бельгійський клуб — відео

23 вересня 2019, 13:45

Нападник збірної України Роман Яремчук в рамках чемпіонату Бельгії забив восьмий і дев’ятий голи в 11-ти матчах сезону за Гент.

У поєдинку восьмого туру проти Зюлте-Варегема форвард вийшов в основному складі своєї команди, яка перша пропустила на 12-й хвилині від Сека.

Саме Яремчук відновив рівновагу, коли заробив пенальті і реалізував його, розвівши воротаря і м’яч по різних кутах на 34-й хвилині.

У другому таймі український футболіст вже міг виводити Гент уперед, але не використав свій момент. Замість цього знову повів у рахунку суперник — відзначився Кайл Ларін.

І все ж таки останнє слово було за Яремчуком, який підхопив снаряд у центрі поля, дійшов до штрафної господарів і вразив ближній кут воріт — 2:2.

Також в основному складі гостей зіграв український захисник Ігор Пластун, але був замінений у перерві. За підсумками семи матчів Гент посідає п’яте місце з грою у запасі.

Тижнем раніше Яремчук забив гол Мехелену в рамках сьомого туру чемпіонату Бельгії.