10 матчів без поразок із 10. Наполі повернувся на перше місце в чемпіонаті Італії - відео

29 жовтня 2021, 00:49

Наполі повернув собі лідерство в італійській Серії А після розгромної перемоги вдома над Болоньєю в матчі 10 туру.

Господарі поля відкрили рахунок вже на 18-й хвилині, коли після передачі від Еліфа Елмаса голом відзначився Фабіан Руїс.

Наприкінці першого тайму неаполітанська команда подвоїла свою перевагу завдяки Лоренцо Інсіньє, який реалізував пенальті.

Наприкінці години гри з гаком автор другого голу оформив дубль, коли знову точно виконав 11-метровий удар у ворота Болоньї — 3:0.

Наполі, який в 10 матчах Серії А виграв дев’ять разів і одного разу зіграв унічию, повернувся на вершину в турнірній таблиці, випереджаючи Мілан за різницею м’ячів: +19 проти +14 відповідно.

Наполі — Болонья 3:0
Голи: Руїс, 18, Інсіньє, 41, 62

Напередодні Ювентус сенсаційно на своєму полі поступився Сассуоло — 1:2. Раніше Мілан у цьому ж турі переміг Торіно з рахунком 1:0.