Наполі декласував Інтер і наблизився до лідера чемпіонату Італії

2 грудня 2016, 23:47
2 грудня матчем Наполі - Інтер стартував 15-й тур чемпіонату Італії з футболу

Наполі в дебюті матчу з "нерадзуррі" заволодів перевагою в рахунку, повівши на кінець шостої хвилини з уже 2:0. Спочатку Зелінські вдало пробив після передачі Кальєхона з правого флангу, а потім Гамшик вдало скористався виходом один на один з Хандановічем.

Старт другого тайму також залишився за Наполі, коли Інсіньє забив третій м'яч і довів перевагу "адзуррі" до позгромної.

Інтер у цьому матчі не зміг відповісти навіть голом престижу і зазнав шостої поразки в нинішньому сезоні Серії А.

Наполі завдяки цій перемозі набрав 28 очок в турнірній таблиці і наблизився до Ювентуса, який іде на першому місці, на відстань п'яти балів.

Наполі - Інтер 3:0

Голи: Зелінські, 2, Гамшик, 6, Інсіньє, 51

Наполі: Рейна - Гулям, Кулібалі, Альбіоль, Хісай (Маджо, 61) - Гамшик (Рог, 76), Діавара, Зелінські - Інсіньє (Джаккеріні, 58), Габбьядіні, Кальєхон

Інтер: Ханданович - Ансальді, Міранда, Раноккія, Д'Амброзіо - Кондогбіа (Жоау Маріу, 56), Брозович - Перішич, Банега (Едер, 46), Кандрева (Паласіо, 77) - Ікарді

Попередження: Зелінські, Альбіоль - Раноккія, Ансальді, Брозович

Турнірне становище

Таблиця офіційного сайту УЄФА

2_04
2_04 Фото:

Нагадаємо, в минулому турі Наполі не зміг обіграти аутсайдера чемпіонату Італії, а Інтер ледь не втратив перемогу над Фіорентиною.