Наполі і Ювентус залишились на вершині. Результати матчів чемпіонату Італії

20 вересня 2017, 23:50
У середу, 20 вересня, дев'ятьма матчами завершився п'ятий тур чемпіонату Італії з футболу

Чинний чемпіон країни Ювентус на своєму полі з мінімальною перевагою переграв Фіорентину. Єдиний м'яч у цій зустрічі на 53-й хвилині з передачі Хуана Куадрадо забив Маріо Манджукіч.

1:0 - Ювентус здобув п'ять перемог у п'яти стартових турах чемпіонату Італії.

Ювентус - Фіорентина 1:0

Гол: Манджукіч, 53

Ювентус: Щенсни - Асамоа, Ругані, Бардзальї, Стураро (Ліхтштайнер, 90+2) - Матюїді, Бентанкур - Манджукіч, Дібала (Пьяніч, 75), Куадрадо (Бернардескі, 82) - Ігуаїн

Фіорентина: Спортьєлло - Бірагі, Песселья, Асторі, Лауріні (Гашпар, 51) - Бадель, Верету - Теро (Санчес, 68), Бенассі (Діас, 61), К'єза - Сімеоне

Попередження: Бардзальї - Лауріні, Бадель, Асторі

Вилучення: Бадель, 66

Наполі після поразки від Шахтаря в Лізі чемпіонів двічі розгромно переміг в чемпіонаті Італії. Після успіху в матчі з Беневенто (6:0) команда Мауріціо Саррі розправилася з Лаціо - 4:1. Всі свої м'ячі неаполітанці забили у другому таймі.

Після цієї перемоги Наполі разом з Ювентусом продовжив зі 100-відсотковим показником набраних очок очолювати турнірну таблицю Серії А.

Лаціо - Наполі 1:4

Голи: Де Врей, 30 - Кулібалі, 54, Кальєхон, 56, Мертенс, 59, Жоржиньо, 90+1 (з пенальті)

Лаціо: Стракоша - Раду, Де Врей (Мурджа, 46), Баштуш (Марусіч, 25) - Луліч, Мілінковіч-Савіч (Лукаку, 63), Лейва, Пароло, Баста - Іммобіле, Альберто

Наполі: Рейна - Гулям, Кулібалі, Альбіоль, Маджо - Гамшик (Зелінські, 72), Жоржиньо, Аллан - Інсіньє, Мертенс (Мілік, 81), Кальєхон (Рог, 86)

Попередження: Раду, Лейва - Мертенс, Рейна, Жоржиньо

Результати інших матчів п'ятого туру чемпіонату Італії з футболу:

Беневенто - Рома 0:4

Голи: Джеко, 22, 52, Лучіоні, 35 (у свої ворота), Венуті, 74 (у свої ворота)

Аталанта - Кротоні 5:1

Голи: Петанья, 5, Кальдара, 25, Ілічіч, 38, Гомес, 63, 73 (з пенальті) - Туммінелло, 70

Верона - Сампдорія 0:0

Дженоа - Кьєво 1:1

Голи: Лаксальт, 62 - Гамберіні, 73

Кальярі - Сассуоло 0:1

Гол: Матрі, 59 (з пенальті)

Мілан - СПАЛ 2:0

Голи: Родрігес, 26 (з пенальті), Кессіе, 60 (з пенальті)

Удінезе - Торіно 2:3

Голи: Де Паул, 48 (з пенальті), 75 - Белотті, 9, Халльфредссон, 30 (у свої ворота), Льяіч, 67

Турнірне становище

Таблиця офіційного сайту УЄФА

1_35
1_35 Фото:

Нагадаємо, напередодні в стартовому матчі п'ятого туру чемпіонату Італії з футболу Інтер втратив очки в матчі проти Болоньї.