Наполі на останній хвилині дотиснув Ліверпуль - відео

4 жовтня 2018, 00:25

У кінцівці матчу другого туру групового раунду Ліги Європи Наполі на своєму полі переміг Ліверпуль з рахунком 1:0.

Суперники марно намагалися забити один одному протягом першого та другого тайму, і лише на останній хвилині основного часу це вдалося зробити господарям.

На 90-му обороті секундної стрілки Лоренцо Інсіньє відгукнувся на простріл Хосе Кальєхона та зумів вразити порожні ворота Ліверпуля.

Ця перемога дозволила італійській команді набрати чотири очки та піднятися на перше місце в групі C. На другій позиції знаходиться французький ПСЖ через кращу, ніж в англійського колективу, різниці м'ячів. Жодного балу немає у сербської Црвени Звезди.

Наполі - Ліверпуль 1:0
Гол: Лоренцо Інсіньє, 90

В іншому матчі дня український півзахисник Шальке Євген Коноплянка став автором результативної передачі для єдиного взяття воріт московського Локомотива в матчі другого туру групового раунду Ліги чемпіонів.