Наполі не дозволив Ювентусу піти у відрив. Результати матчів чемпіонату Італії

9 квітня 2018, 00:06

У неділю, 8 квітня, шістьма матчами завершився 31-й тур чемпіонату Італії з футболу.

Наполі в драматичному матчі вирвав перемогу над К'єво. До 89-й хвилині команда Мауріціо Саррі поступалася з рахунком 0:1, але за чотири хвилини змогла не тільки врятувати матч, але і вирвати перемогу. Переможний гол на рахунку центрального захисника Амаду Діавара.

Набрані три очки дозволили Наполі зберегти чотирьохочкове відставання від Ювентуса в турнірній таблиці Серії А.

Наполі - К'єво 2:1

Голи: Мілік, 89, Діавара, 90+3 - Степіньскі, 73.

Наполі: Рейна - Хісай, Тонеллі, Кулібалі, Маріу Руй - Аллан (Зелінські, 70), Діавара, Гамшик (Мілік, 64) - Кальєхон, Мертенс (Рог, 90+5), Інсіньє.

К'єво: Соррентіно - Депаолі, Томовіч, Бані, Гоббі - Бастьєн, Радовановіч, Рігоні - Джаккеріні (Льоріс, 82) - Меджоріні (Степіньскі, 52), Інглезе.

На 51-й хвилині Мертенс не реалізував пенальті.

Попередження: Маріу Руй, Інсіньє - Депаолі, Джаккеріні, Інглезе.

Серед інших результатів відзначимо осічки Інтера та Мілана, а також вольову перемогу Лаціо над Удінезе, яка дозволила римлянам піднятися в лігочемпіонську четвірку.

Голи: Калініч, 86 - Політано, 75

Нагадаємо, напередодні Ювентус в результативному матчі зломив опір останньої команди Серії А - Беневенто.