Наполі не втратив лідерство, Ювентус здолав Рому, Інтер ще раз програв. Результати чемпіонату Італії

24 грудня 2017, 02:42
У суботу, 23 грудня, завершився 18-й тур чемпіонату Італії

Лідер першості Наполі проявив волю в матчі проти Сампдорії, завдяки чому виграв 3:2. Гості двічі виходили уперед після голів від Гастона Раміреса та Фабіо Квальярелли, на що господарі відповіли результативними ударами від Аллана та Лоренцо Інсіньє. На 39-й хвилині Наполі повів у рахунку вперше за матч завдяки забитому Мареком Хамшиком м'ячу та в підсумку не дозволив суперникові відігратися.

Головний переслідувач неаполітанців Ювентус переграв у центральному поєдинку туру Рому 1:0. Автором єдиного взяття воріт у матчі став Мехді Бенатья на 18-й хвилині.

Друге поспіль поразки в Серії А зазнав Інтер, який поступився на виїзді Сассуоло 0:1. Чергова невдача підстерегла й Мілан, який вдома виявився слабшим за Аталанту - 0:2.

Наполі - Сампдорія 3:2
Голи: Аллан, 16, Інсіньє, 33, Хамшик, 39 - Рамірес, 2, Квальярелла, 27 (з пенальті)

Таблиця сайту УЄФА Фото:

Раніше в рамках 17-го туру іспанської Прімери Барселона на виїзді перемогла Реал з рахунком 3:0 і зміцнилася на вершині з відривом у дев'ять очок від свого найближчого переслідувача, Атлетіко.