Наполі переміг Ліверпуль, Валенсія — Челсі, Інтер ледь не програв Славії - відео. Результати Ліги чемпіонів

18 вересня 2019, 00:46

Відбулися матчі першого туру групового етапу Ліги чемпіонів у квартетах E, F, G і H.

Чинний переможець Ліги чемпіонів Ліверпуль зазнав гостьової поразки від Наполі з рахунком 0:2, хоча до 82-ї хвилини на табло «горіли» нулі.

Спершу Дріс Мертенс реалізував пенальті, а потім Фернандо Льоренте в доданий час закріпив перевагу господарів поля.

В іншому поєдинку групи E Зальцбург не залишив шансів Генку — 6:2. Героєм матчу став нападник австрійської команди Ерлінг Халанд, який забив три м’ячі.

Наполі — Ліверпуль 2:0
Голи: Мертенс, 82 (з пенальті), Льоренте, 90+2

Відео голів та огляд матчу Наполі - Ліверпуль

Зальцбург — Генк 6:2
Голи: Халанд, 2, 34, 45, Хван, 36, Собослаі, 45+2, Ульмер, 66 — Лукумі, 40, Самата, 52

У групі F італійський Інтер сенсаційно зіграв внічию дома з чеської Славією 1:1, вирвавши нічию на 90+2-й хвилині завдяки голу Ніколо Барелли.

В іншому матчі цього квартету Боруссія Дортмунд і Барселона також розійшлися миром — 0:0.

Інтер — Славія 1:1
Голи: Барелла, 90+2 — Олаїнка, 63

Відео голів та огляд матчу Інтер — Славія

Боруссія Д — Барселона 0:0

Відео, огляд матчу Боруссія Д — Барселона

Лідером групи G став німецький РБ Лейпциг, який переміг на виїзді Бенфіку з рахунком 2:1 — дублем відзначився Тімо Вернер.

Інший поєдинок квартету між Ліоном і Зенітом переможця не визначив — 1:1.

Бенфіка — РБ Лейпциг 1:2
Голи: Сеферовіч, 84 — Вернер, 69, 79

Ліон — Зеніт 1:1
Голи: Депай, 50 (з пенальті) — Азмун, 41

Несподіваний результат зафіксований в групі H, де Челсі на своєму полі програв Валенсії - 0:1. Перемогу гостям приніс точний удар Родріго на 74-й хвилині.

Півфіналіст минулого сезону Ліги чемпіонів Аякс в іншій грі квартету розгромив вдома Лілль — 3:0. М’ячі забивали Квінсі Промес, Едсон Альварес і Ніколас Тальяфіко.

Челсі - Валенсія 0:1
Гол: Родріго, 74

Аякс — Лілль 3:0
Голи: Промес, 18, Альварес, 50, Тальяфіко, 62