Ювентус обійшов Наполі і очолив турнірну таблицю. Результати матчів чемпіонату Італії

12 березня 2018, 00:22

У неділю, 11 березня, відбулися вісім матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу.

Центральний матч ігрового дня пройшов на Джузеппе Меацца - Інтер приймав Наполі. Як і в першому колі, команди не змогли знайти ключів до воріт одна одної, і гра закінчилася нічиєю 0:0.

Наполі після поразки від Роми в минулому матчі втратив очки вже в другому турі поспіль. За втраченими очками Ювентус випереджає неаполітанців вже на чотири пункти.

Інтер - Наполі 0:0

Інтер: Ханданович - Канселу, Шкрініар, Міранда, Д'Амброзіо - Брозовіч, Гальярдіні - Кандрева (Валеро, 79), Рафінья (Едер, 64), Перішич (Карамо, 86) - Ікарді

Наполі: Рейна - Хісай, Альбіоль, Кулібалі, Маріу Руї - Аллан (Рог, 89), Жоржиньо, Гамшик (Зьєлінскі, 71) - Кальєхон, Мертенс (Мілік, 87), Інсіньє

Попередження: Гальярдіні - Аллан, Інсіньє, Альбіоль

Суперник Динамо в Лізі Європи - Лаціо - врятував нічию на Сардинії в матчі з Кальярі. Вирішальний м'яч на п'ятій компенсованій хвилині забив форвард римлян Чіро Іммобіле.

Кальярі - Лаціо 2:2

Голи: Паволетті, 25, Барелла, 74 (пен) - Чеппітеллі, 35 (аг), Іммобіле, 90

У Флоренції Фіорентина приймала Беневенто і перемогла з рахунком 1:0, після чого присвятила цю перемогу екс-капітану Давіде Асторі, який минулого тижня пішов з життя. Вболівальники також підготувалися вшанувати пам'ять свого футболіста - безліч банерів, а також оплески на 13-й хвилині - саме під цим номером грав Асторі.

Гол: Андре Сілва, 90+4

Нагадаємо, 28-й тур чемпіонату Італії стартував з розгромної перемоги Роми над Торіно.