Наполі втратив очки з аутсайдером, Інтер і Фіорентина влаштували перестрілку. Результати чемпіонату Італії

28 листопада 2016, 23:58
28 листопада двома матчами завершився 14-й тур чемпіонату Італії з футболу

Наполі після нульової нічиєї з Динамо в Лізі чемпіонів посередині тижня розписав мирову з Сассуоло. Незважаючи на велику ігрову перевагу і тривале лідерство в рахунку, команда Мауріціо Саррі упустила перемогу в кінцівці після голу Дефреля, який вже взимку може поповнити склад неаполітанців.

Після цієї нічиєї Наполі залишився сьомим в турнірній таблиці, а Сассуоло - 16-м.

Наполі – Сассуоло 1:1

Голи: Інсіньє, 42 – Дефрель, 82

Наполі: Рейна — Хісай, Кірікеш, Кулібалі, Стрініч — Аллан, Жоржиньо (Діавара, 78), Гамшик — Кальєхон, Габбьядіні (Мертенс, 65), Інсіньє (Джаккеріні, 86)

Сассуоло: Консільї — Гаццола, Каннаваро, Ачербі, Пелузо – Маццітеллі (Пеллегріні, 60), Маньянеллі, Міссіролі (Дефрель, 71) – Політано (Річчі, 38), Матрі, Рагуза

Попередження: Стрініч, Аллан, Мертенс – Пелуза, Маццітеллі, Річчі, Рагуза

Інтер після вильоту з Ліги Європи посеред тижня видав валідольний матч проти Фіорентини. Повівши в рахунку 3:0 вже на 19-й хвилині, міланці ледь не розбазарили свою перевагу до кінця матчу, вигравши матч з рахунком 4:2, в той час, як суперник цілий тайм грав у меншості. Четвертий свій м'яч Інтер забив вже у компенсований час, знявши всі питання про переможця.

Після цієї перемоги "нерадзуррі" піднялися на восьме місце у турнірній таблиці, Фіорентина опустилася на дев'яту сходинку.

Інтер - Фіорентина 4:2

Голи: Брозович, 3, Кандрева, 9, Ікарді, 19, 90+1 - Калініч, 37, Ілічіч, 62

Інтер: Ханданович - Ансальді, Міранда, Раноккія, Д'Амброзіо - Кондогбіа (Жоау Маріу, 46), Брозович - Перішич, Банега (Мело, 69), Кандрева (Едер, 79) - Ікарді

Фіорентина: Тетерушану - Міліч (Томовіч, 46), Асторі, Родрігес, Сальседо - Валеро, Бадель - Бернардескі (К'єза, 65), Ілічіч, Тельо (Перес, 75) - Калініч

Попередження: Кондогбіа, Брозович, Міранда, Мело, Ансальді - Сальседо, Бадель, Валеро

Вилучення: Родрігес, 45+1