Чемпіонат Італії. Наполі завдав Ювентусу другої поразки поспіль, Аталанта з Малиновським несподівано поступилася Фіорентині — відео

11 вересня 2021, 23:48

Відбулися три матчі третього туру чемпіонату Італії з футболу.

У центральному матчі туру Ювентус програв Наполі з рахунком 1:2, зазнавши другої поразки поспіль.

На 10-й хвилині Мората вивів туринців вперед. Наполі відігрався на початку другого тайму після влучного удару Політано, а на 85-й хвилині Кулібалі вирвав для господарів перемогу.

Після трьох турів Наполі з дев’ятьма очками очолює турнірну таблицю, а Ювентус з одним балом посідає 16-ту сходинку.

Аталанта з рахунком 1:2 несподівано вдома поступилася Фіорентині. На 50-й хвилині на полі з’явився український півзахисник Руслан Малиновський, однак він не зумів допомогти бергамаскам уникнути поразки.

Результати матчів:

Наполі — Ювентус 2:1
Голи: Політано, 57, Кулібалі, 85 — Мората, 10

Емполі — Венеція 1:2
Голи: Байрамі, 85 — Анрі, 13, Окереке, 68

Аталанта — Фіорентина 1:2
Голи: Сапата, 65 (пен) — Влаховчи, 33 (пен), 49 (пен)

flashscore.ua

У попередньому турі Серії А Ювентус програв Емполі (0:1), а Аталанта не змогла перемогти Болонью (0:0).