Наполі здолав Ліверпуль, дубль Мессі приніс Барселоні перемогу в Лондоні. Результати матчів Ліги чемпіонів - відео

4 жовтня 2018, 00:35

У середу, 3 жовтня, відбулися матчі другого туру Ліги чемпіонів у групах A, B, C, D.

У квартеті A другі перемоги поспіль здобули дортмундська Боруссія і Атлетіко. Німецька команда вдома розгромила Монако з рахунком 3:0, причому забила всі три голи в другому таймі. Героєм матчу став Марко Ройс, на рахунку якого забитий м'яч і результативна передача.

Атлетіко також забив тричі в ворота Брюгге, але пропустив один м'яч. Дубль на рахунку Антуана Грізманна.

Після двох турів у Боруссії і Атлетіко по шість очок, у Монако і Брюгге їх поки немає.

Група А

Боруссія Д - Монако 3:0
Голи: Бруун Ларсен, 51, Алькасер, 72, Ройс, 90+2.

Атлетіко - Брюгге 3:1
Голи: Грізманн, 28, 67, Коке, 90+4 - Груневелд, 39

У центральному матчі ігрового дня Барселона обіграла Тоттенхем. Вже на старті матчу каталонці вийшли вперед завдяки помилці воротаря "шпор" Уго Льоріса і точному удару Коутіньо, а в середині тайму подвоїли перевагу після гола Ракітіча.

Тоттенхем повернув інтригу після перерви після голу Кейна, але тут же пропустив від Мессі. Лондонці не здалися і після цього, знову скоротивши відставання до мінімуму, але другий гол Мессі на останній хвилині позбавив їх шансів на очки.

В іншому матчі групи B Інтер на виїзді здобув вольову перемогу над ПСВ завдяки голам Наінгголана і Ікарді.

Після двох турів Барселона і Інтер мають по шість очок, Тоттенхем і ПСВ поки що їх не здобули.

Група B

ПСВ - Інтер 1:2
Голи: Росаріо, 27 - Наінгголан, 44, Ікарді, 60

Тоттенхем - Барселона 2:4
Голи: Кейн, 52, Ламела, 66 - Коутіньо, 2, Ракітіч, 28, Мессі, 56, 90

У групі C в другому турі відбулися дві перемоги з мінімальним рахунком. Шальке на виїзді завдяки голу Маккенні з пасу Коноплянки здолав московський Локомотив, а Порту вдома переграв Галатасарай.

Після двох турів у Порту і Шальке по шість очок, у Галатасарая - три, у Локомотива - жодного.

Група C

Локомотив - Шальке 0:1
Гол: Маккенні, 88.

Порту - Галатасарай 1:0
Голи: Марега, 49.

Після двох матчів в лідери групи D вирвався Наполі. Сталося це завдяки перемозі неаполітанців над Ліверпулем в домашньому матчі. Команда Карло Анчелотті дуже активно провела цей матч, створивши безліч моментів біля воріт англійської команди, але відзначилася тільки раз - в кінцівці забив Лоренцо Інсіньє. Ліверпуль за всю гру жодного разу не пробив у площу воріт суперника.

В іншому матчі квартету ПСЖ знищив Црвену Звезду з рахунком 6:1. Хет-трик у цьому матчі на свій рахунок записав Неймар.

Група D

ПСЖ - Црвена Звезда 6:1
Голи: Неймар 20, 22, 81, Кавані, 37, Ді Марія, 42, Мбаппе, 70 - Марін, 74.

Наполі - Ліверпуль 1:0
Голи: Інсіньє, 90.

Турнірне становище в групах A, B, C, D

Таблиця сайту Myscore.com.ua

Нагадаємо, український півзахисник Шальке Євген Коноплянка став автором результативної передачі для єдиного взяття воріт московського Локомотива в матчі другого туру групового раунду Ліги чемпіонів.